Galeriden sıfır olarak tabir ettiğimiz, fabrikanın üretiminden itibaren araç galerilerin de satılan araçların tamamı fabrika ve markanın üretiminde kullanılan renkler haricinde üretimi yapılmaz. Araçların dizaynından memnun olmayan araç sahipleri ve kullanıcıları, araçlarına araç kaplama işlemi yaptırarak araçlarının renklerini değiştirebilmektedirler.

Ataşehir Araç Kaplama

Araç kaplama işlemi aracının renginden memnun olmayan araç sürücüleri başta olmak üzere, aynı zamanda modifiye dediğimiz işler içinde yapılabilmektedir. Bu işlem boyunca aracın orijinal olan boyasına zarar vermeden usta kişilerle folyo film kaplaması ya da tamamen kimyasal bileşenler kullanılarak farklı bir katman elde edilmesi ile aracın ana hatları kaplanmaktadır. Ataşehir araç kaplama olarak en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.

Araç Kaplama Bostancı

Araç kaplama Bostancı firması olarak bünyemizde bulunan uzman ekipler sayesinde aracınızın tamamen dış görünümünün değiştiriyoruz. Bunu yanı sıra kullanılan yöntem ve malzeme kalitesi sayesinde yalnızca dış görünüş değil aynı zamanda çizik ve leke alabilecek olan aracınızın dışardan gelebilecek zararlardan da koruyacak bir kaplama yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz malzeme ve tecrübemiz ile aracınızı eski görünümünden daha estetik hale getirmekteyiz.

Bostancı Araç Kaplama

Araç kaplamanın yanı sıra müşterilerin istekleri doğrultusunda seramik araç koruma filmi işlemi aracın rengini değiştirmez. Tam tersi uzun süre boyunca çevresel sebepler ile olabilecek araç renginde solmalar ve güneş yanıkları gibi problemlerin önüne geçerek uzun süre korunmasını sağlamaktadır. Böylece uzun süre boyunca aracınızın boyası ilk günkü  renk doygunluğunda kalarak temiz ve estetik bir görüntü sağlamasında yardımcı olur. Bostancı araç kaplama firması olarak sizler için en iyi hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Araç Kaplama

Araç kaplama işlemi profesyonelleşmiş uzman kişiler tarafından yapılması aracın kaliteli bir şekilde kaplanması için çok önemlidir. Aracın kaportasının kaplanabileceği gibi aynı zamanda yalnızca aracın tavanında oluşabilecek güneş yanıklarının engellenebilmesi için de tavan koruma amaçlı araç kaplama işlemi de yapılabilmektedir. Araç kaplama titizlik ve sabır isteyen bir iştir. Yapılan iş sonrasında kaplama işleminin yapıldığı bölgelerde herhangi bir açılma, hava kabarcığı olmamalıdır. Bu durum araç kaplamasının ömrünü azaltmakla birlikte aynı zamanda estetik görüntünün de bozulmasına sebebiyet verebilmektedir. İstanbul araç kaplama bu konudaki en iyi firmadır.

İstanbul Araç Kaplama Fiyatları

Araç kaplama işlemleri, yalnızca araç boyama işlemi yapılmasına göre çok daha avantajlıdır. Bu işlemin tek dezavantajı yanlış kişiler tarafından ve araca uygun olmayan malzemeler ile yapılmasıdır. Uzman olmayan ekiplerin yapmış olduğu araç kaplama folyo ve seramik işlemlerinin kalıcılığının kısa olması ile beraber hem maddi anlamda hem de kullanılabilirlik süresi bakımından müşteri mağduriyeti yaşanmasına sebebiyet vermektedir. İstanbul araç kaplama fiyatları kullanılan malzemeye ve müşterinin isteğine göre değişmektedir.

Araç Kaplama Kartal

Kaplamanın kalitesine göre renginde solmalar ve araçlar da hararetli bir görünüme sebep olabilir. Folyo da kullanılan yapıştırıcının kalitesizliği sonucu, folyo söküm işlemlerinde aracın boyasının kalkmasına, yani boyasına zarar verebilir. Bu durum sonucunda araçların boyasının aldığı zarar sonrasında kaportanın paslanması durumu görülebilmektedir. Araç kaplama Kartal olarak tüm bu detaylara dikkat ederek çalışmaktayız.

Komple Araç Kaplama Fiyatlar

Araç kaplama işlemi, kullanılan malzemenin kalitesi başta olmak üzere, cinsine kalitesine, kaplanma faktörlerine, kaplama yapılacak bölgenin büyüklüğüne ( bölgesel kaplama işlemi veya aracın tamamının kaplanması) göre değişebilmektedir. Poliüretan kaplama, PVC kaplamaya oranla daha pahalıdır. Seramik kaplama ise aracın boyasını korumak için yapılan bir kaplama işlemi olduğu için araca kaliteli bir görünüm kazandırır ve bu işlem diğer araç kaplama işlemlerinden daha maliyetli olabilmektedir.

Yalnızca aracın rengini değiştirmek için aracı boyatmak yerine araç kaplama işlemini tercih ederek, hem aracın asıl rengine zarar vermemiş olursunuz hem de daha az maliyet harcayarak aracın boyasının korunmasını sağlarsınız. Böylece aracın görünümün de daha estetik bir görünüş sağlayabilirsiniz. Günümüzde folyo kaplama çeşitleri olarak, parlak, kadife, mat, metalik olmak üzere kişilerin istekleri doğrultusu sonucunda özel desenler ile de yapılabilmektedir. Sadece renk değişimi olmamakla birlikte, seramik kaplama gibi şeffaf karbon folyo kaplama işlemleri de araç kaplama aşamasın da müşterilerin tercih ettiği modellerden birisidir. Komple araç kaplama fiyatları bu özelliklerin tercihine göre belirlenmektedir.

Müşteriler araçların da gözle görülür bir değişim yaşayabilmek için firmamızdan detaylı bilgi alarak kendi istekleri doğrultusunda araç kaplama randevularını oluşturabilirler. Kaplamak istenen araç parçalarının ölçüleri alınıp, buna göre ölçülerin biraz üstünde parçalar kesilerek kaplama işlemi yapılır. Folyo uygulanacak bölgeye özenle yerleştirilmeli, hava kabarcıklarının oluşmamasına dikkat edilmelidir. Aracın kaplanacak bölgesine folyo uygulanmadan önce, bölge yüzeyi iyice temizlenerek folyo işlemi uygulandığın da oluşabilecek pürüzlerin engellenmesi sağlanır.

Yüzeye düzgünce ve sabırla folyo serilir, uygun olan ısı tabancası uygulanarak folyonun araca iyice yapışması sağlanır. Folyonun arta kalan kısımları kaportanın arkasında kalan kısımlardan içeriye sıkıştırılmalıdır. Folyo kaplama işlemi bittikten sonra tekrardan aracın folyo uygulanan bölgesine ısı tabancası işlemi uygulanır. Böylece aracın kaplandığı malzemenin zamanla atması büyük ölçüde engellenmiş olur. Firmamızın bu konuda olan tecrübesi ve uzman ekip kadrosu ile birlikte, yapacağınız folyo kaplama, seramik koruma filmi gibi işlemleriniz büyük bir sabırla ve titizlikle yapılmaktadır.