Bir işletme açtınız ya da bu bir kurum dahi olabilir. İlk etapta bu yerin bir adı olmalıdır. İşte bu kısımda bazı tabelalar ve yerinde ne olduğuna dair bir isim olmalıdır. İşte bu kısımda reklamcılık firmalarına ihtiyacınız olacaktır. Firmamız reklam tabelaları konusunda yıllardır hizmet vermektedir. Her türlü ışıklı ışıksız kabartma olarak araçlara ve evlere reklam amacı ile işlem yapmaktadır.

Paslanmaz Kutu Harf Nedir?

Yazdırmış olduğunuz firma adı ya da reklamın uzun yıllar boyunca tabelada kalmasını isterseniz, paslanmaz olarak yazdırmanız gerekmektedir. Özellikle günümüzde şehirlerde girişlerde ve şehrin levhalarında artık bu şekilde yapılmış olan levhalar bulunmaktadır. Paslanmaz kutu harf nedir; paslanmaz çelikten, nikel ve diğer element karışımlarından yapılmaktadır.

Paslanmaz Kutu Harfler

Bilindiği gibi çelik günümüzde mutfak gereçlerinde tencere, tava, çaydanlık gibi ürünlerde kullanılmaktadır. Takılarda da kullanılan çelik oldukça kullanışlı yapıya sahiptir. Takılarda kullanılmasının nedeni kararmaması ve güçlü olmasındandır. Paslanmaz kutu harfler her türlü doğa olaylarına, güneş ışığında her hangi bir zarar görmemesi için yapılması gerekmektedir. Paslanmaz kutu harf günümüzde çelik dışında alüminyumdan da üretilmektedir. Firmamız müşterilerimizin talebi üzerine tabelalarda yön levhalarında her türlü madenden üretilen haflar ile özellikle istenilen şekilde reklamcılık adına hizmet vermeye devam etmektedir.

Paslanmaz Kutu Harfler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Kullanım alanı çok geniş olan paslanmaz kutu harf hemen hemen her yerde kullanılmaya başlandı. Holdinglerde, avmlerde, ticari işletmelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, şehir içi tabelalarda, şehir parklarında, şehrin reklam tabelalarında ve daha sayamadığımız her yerde uzun vadeli olarak düşünülen tüm tabelalarda ve kullanılmaktadır.

Paslanmaz Kutu Harf Çeşitleri

Müşterilerimizin talebi ile yapılan bu harfler genel olarak renk içermemektedir. Bu yüzden de paslanmaz kutu harf çeşitleri kullanılmış olan madenin rengini almaktadır. Paslanmaz kutu harf çeşitleri ise günümüzde genellikle şu şekildedir;

  • Işıklı paslanmaz kutu harfler
  • Işıksız paslanmaz kutu harfler
  • Lazer Kesimli paslanmaz kutu harfler
  • Kullanılan madene göre harfler
Işıklı Paslanmaz Kutu Harfler

Genel olarak gecelerde işlem gören ışıklı tabelalar özellikle de ticari mekânlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Kabartma harflerin arkasına ledler ile ışıklandırma yapılarak üç boyutlu bir görsel sunmaktadır. Firmamız ışıklı paslanmaz kutu harfler ile tabelalarınızın dikkat çekmesini sağlamaktadır.

Paslanmaz Kutu Harfler

Günümüzde bazı müşterilerimiz paslanmaz kutu harfler ile tabela ya da reklam için harfler istemektedirler. Firmamız bu hizmeti sizler için istediğiniz şekilde vermeye devam etmektedir.

Lazer Kesimli Paslanmaz Kutu Harfler

Paslanmaz kutu harfler çeşitlerinden biri de lazer kesimli harflerden oluşmaktadır. Lazer kesim cihazları ile yapılan bu harfler çoğu kişi tarafından pleksi harf olarak da bilinmektedir. Zarif bir tasarıma sahip olan bu harfler amaca yönelik olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Kullanılan madene göre harfler;

Altın, bronz ve siyah olarak renk çeşitleri bulunmaktadır. Çelik, nikel, krom, alüminyum gibi madenlerden üretilmiş olan bu harfler oldukça şık bir tasarıma sahiptir.

Paslanmaz Kutu Harf Fiyatları

Bilindiği üzere paslanmaz kutu harf kabartmalı olarak yapılmış olan bir reklam harfleri olarak üretilmektedir. Tamamen işçilik olarak yapılan bu harflerin ebatı, tasarımı firmamız tarafından uzaman ekiplerimiz ile yapılmaktadır. Harflerin alt katmanları genel olarak doldurulmaktadır. Paslanmaz kutu harf fiyatları istenilen madenin ve tabelada kullanılacak olan materyalin tutarına kadar fiyatlar değişmektedir. Firmamız sizlere kaliteli hizmet sunarken her türlü tabela ve reklamcılık konusunda sizlerin tasarımını istediğiniz şekilde hizmet sunmaktadır.

Paslanmaz Kutu Harf Modelleri

Kutu harfler istenilen ebatlarda yapılmaktadır. Paslanmaz kutu harf modelleri genel olarak üç boyutlu şekiller olarak yansıma yapmaktadır. Harflerin taban kısımlarında ışıklandırma ledler ile yapılmaktadır. Bu şekilde hem vitrinlerde hem de istenilen yerde bu şeklide kabartmalar ile şıklık aranmaktadır.

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Günümüzün artık bir trendi olan paslanmaz harfler artık her yerde nerdeyse kullanılmaya başlandı. Hastanelerde, otellerde, avmlerde, sinemalarda, kısaca insanın olduğu her yerde oldukça fazla kullanılmaya başlandı. Reklamcılıkta oldukça popüler olan bu harfler şimdi tabelalarda bulunmaktadır. Paslanmaz kutu harf tabela sektörün en şık tasarımlarından olmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu tabelalar uzun ömürlü oluşu nedeni ile tercih edilmeye başladı.

Paslanmaz Krom Kutu Harf Fiyatları

Krom madeni geçmişte oldukça fazla kullanılmaktaydı. Şimdi tabelalarda kullanılmaktadır. Her türlü ihtiyaca hizmet eden krom, tabelalarda da yerini almaya devam etmektedir. Paslanmaz krom kutu harf fiyatları firmamız tarafından müşterilerimize bildirilmektedir.

Paslanmaz Kutu Harf Yapan Firma

Reklam firmamız, her türlü yön tabelası şeklinde reklam tabelaları üretirken işçilikte birinci sınıf kalitede malzemeler kullanmaktadır. Alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ile yılların tecrübesi ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Paslanmaz tabelalar konusunda sizlerin talebi ile birlikte sizlerin istediği ölçülerde hayalinize uygun olarak tasarım yapmaktayız. Paslanmaz tabelalarımızın en büyük özelliği ise; bu tabelalardan uzun yıllar boyunca faydalanmanızı sağlamaktır. Bu tabelalar günümüzün en çok istenen ürünleri arsında yer almaktadır.