İşyerlerinizi daha ilgi çekici ve göz alıcı bir hale getirmek için ışıklı pleksi harf tabelaları dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Sokakları göz alıcı renklerle ışıl ışıl hale getiren bu ışıklı pleksi kutu harf tabela tasarımlar ile sizlerde müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

13 yıllık sektör deneyimimiz ile yılların vermiş olduğu tecrübeye de dayanarak kendi imalatımız olan bu ürünleri siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına son sistem teknolojik yöntemler ile çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz ile belirlemiş olduğumuz ebatlara bağlı kalarak bütün harflerin üretimini profesyonel kadromuz ile yapmaktayız. Çözüm odaklı olarak ilerlediğimiz için de müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemli bir etkendir. Kısıtlı alanlarda bile müşterilerimize en iyi şekilde fırsatlar sunmaya çalışmaktayız.

Pleksi kutu harf ne kadar özgün ve şık bir tasarıma sahip olursa işletmeler için bu durumda çok büyük bir avantaj haline gelir. İşletmelerin müşteri potansiyeline etki ettiğinin bilincinde olduğumuzdan dolayı siz işletmenizi göz alıcı hale gelmesini hayal ederken bizlerde size bu hayalinizi gerçekleştirme fırsatını ve heyecanını gururla sunmaya çalışıyor olacağız.

Pleksi Kutu Harf Tabela

İş yeriniz için gerekli ölçüler, renk seçimleri yapıldıktan sonra kesim tekniği uygulaması ile son teknolojik ürünlerimiz ile kesim işlemi yapılmaktadır. Kesim işlemleri tamamlandıktan sonra kutu harflerin tabakalarını birleştirmek için kuvvetli yapıştırıcı ürünler kullanmaktayız.Hazır kutu haline gelen pleksilerin içine ışıklı pleksi istenmiş ise LED paneller düzenli bir dizilim ile eklenerek tabelalar hazır hale getirilir.Pleksi kutu harf tabela ömrünün uzun olması da müşterilere sağlamış olduğu bir avantajdır. Bunun yanı sıra pleksi kutu harf tabela bakım ve onarımlarına dikkat edilmesi gerekir aksi takdirde bu tabelaların içine kir toz birikeceğinden dolayı gereken ışık performansını sergileyemez. Gerekli bakımlar yıllık olarak yapıldığında kutu tabelaların kullanım süresini en az üç dört katına çıkarmış olursunuz.

Pleksi Kutu Harf Nedir?

Işıklı pleksi harf kutu logo teknolojinin de gelişmesiyle birlikte lazer kesim teknikleri kullanılarak çeşitli model ve tasarımlar ile tercih edilmeye başlayan ürünler arasında yerini almaya başladı. Sektördeki bilgi, birikim ve deneyimlerimizden de yola çıkarak ve kendimizde sürekli bu alandaki varyasyonlara uyum sağlayarak bu alanda en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firmayız.

Pleksi harf modeller hemen hemen her alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanmaktadır. Masaüstü dekoratif eşyalarda, ofislerde, mağazalarda, dükkanlarda, hastanelere de akla gelebilecek her türlü işletmelerde pleksi kutu harf tabelalar çok rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bu pleksi kutu harflerin çok tercih edilme sebebi ise diğer tabelalara nazaran maliyet bakımından daha hesaplı ve uygun olmasıdır. Farklı renk, boyut, ebat ve şekillerde de tasarımlar yapmaktayız. Renk kategorisinde çok fazla seçenek sunduğumuz ve ışığı geçirgen özelliği olduğundan dolayı özellikle işyerlerinde çok fazla tercih edilmektedir.

Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatları

Pleksi harf kutu tabelalarının fiyatları en çok merak edilen konular arasındadır. Çok geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan bu pleksi kutu harf tabela dayanıklılığı, sağlamış olduğu görselliği ile de en çok tercih edilen tabela türlerindendir. Pleksi malzemeler yapısı gereği hafif ve uzun süre dayanıklı bir malzeme olduğundan dolayı da fiyatları diğer normal tabela türlerine göre çok daha uygun fiyat aralığına sahiptir.Fiyat aralıkları ise yapılacak olan pleksi kutu harf boyutuna, ebatına, tasarımına ışıklandırmasına göre farklılıklar göstermektedir. Net bir fiyat belirlemek için bu kriterler göz önüne alınmalıdır.

Pleksi Kutu Harf Logo

Yukarda da belirtmiş olduğumuz üzere de en önemli şey yıllık bakım ve onarımlarını mutlaka yaptırmanız gerekmektedir.

  • Işık geçirgenliği çok fazla olduğundan dolayı bu ürünün en çok tercih edilen tabela türüdür.
  • Kaliteli ürünlerin kullanılması tabelalarınızı kullanım süresini uzatacağı için ürün seçimi yaparken kaliteli ürünün olmasına dikkat etmelisiniz.
  • LED ışıklandırma sisteminin de sağlamış olduğu rengarenk görüntünün güzel bir şekilde yansıtılabilmesi için LED panelin dizilimine gerekli özenin gösterilmesi gerekir.
  • Pleksi kutu harf ve pleksi kutu harf logo ürünlerinde   dikkate edilmesi gereken en önemli hususların başında kuşkusuz güzel, şık bir tasarımın sizlere sunulmuş olmasıdır.

Göz alıcı bir tasarım ile hazırlanmış olan bu pleksi kutu harf işletmelerinizin havasına hava katacağı için tasarımın önemi göz ardı edilemez.