Işıksız kabartma harf, günümüzde hemen her yerde karşımıza çıkan, tabelaların yapımında kullanılan, kabartmalı harflerdir. Firmamız uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile en güzel ve en farklı birbirinden şık tasarımlarla sizlere hizmet vermektedir.

Tabela Nedir? Neden Kullanılır?

Bir yerleri tanıtmak, belirtmek amacı ile yapılan, sayı, resim ya da çeşitli figür ve şekillerden oluşan tanıtıcı levhalardır. Tabela denildiği zaman akla ilk alüminyum teneke tarzı levhalar gelse de, kullanılan malzemenin farklılığına göre ahşap, plastik, cam ve daha farklı, çok çeşitli örnekleri vardır. Her türlü tabela yapımında kullanılan ışıksız kabartma harf, tabelaya ayrı bir ağırlık katarak, daha güzel görünmesini sağlamaktadır.

Kabartma Harf

Işıklı, ışıksız veya daha farklı tabelaların yapımında kullanılan kabartma harf, tabelalara ayrı bir güzellik ve belirginlik katmaktadır. Kabartma harf denilince, aklınıza sadece harf gelmesin. Rakamlar, çeşitli figür ve desenlerde kabartmalı örnekler olarak gösterilebilir. Düz, kabartma kullanılmadan direk levha üzerine yazımı yapılan tabelalar, genellikle daha az ilgi çeker. Kabartma harfler kullanılarak yapılan tabelalar ise, hem daha estetik, güzel bir görünüme sahip olurken, hem de ilgi çekici olurlar.

IşıksızKabartma Tabela

Her türlü, aydınlatma ya da ışık özelliği bulunmayan, kabartmalı  harf ya da figür kullanılarak tasarlanan tabelalar ışıksız kabartma tabela olarak adlandırılır. Bu kabartmalı harfler, cadde, sokak, yol tabelalarında da kullanılırken, genellikle iş yeri sahiplerinin, işletmeleri için tercih ettikleri tabelalardır. Hangi sektörde olursa olsun, hizmetin, kalitenin yanı sıra, işletmenin dış görüntüsü de oldukça önemlidir. Bu konuda, tabelalara da büyük rol düşer. İlgi çekici, güzel, modern görünümlü ve göze hitap eden tabelalar, işletmenizin de kalitesini ve çekiciliğini artıracaktır. Bizler bu konuda size ve işyerinize gerek renk, gerek desen konusunda en uygun tabelaları tasarlayarak, hizmetinize sunuyoruz. Birbirinden özel, birbirinden iddialı tabelalarımızla, işletmelerinize, binalarınıza, ayrı bir hava, farklı bir renk katmaya geliyoruz.

Kabartma Tabela Örnekleri

Siz isteyin, bizler sizin için tasarlayalım. Uzun yılların vermiş olduğu deneyimle, eğitimli ve özenli tasarımcılarımızla, kaliteli, sağlam ürünlerimizle ve güvenilirliğimizle sizleri memnun etmek adına işimizin başındayız. Yüzlerce çeşit kabartma tabela örneklerimiz mevcuttur. Birçok yerde tercih edilen bu kabartmalı tabelalar, genellikle, cadde, sokak, bina içleri, dış mekân, işletme tabelaları gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir. Bu tabelalar, müşterinin isteği üzerine tasarlanır. Bazı tabelalar, çok hafif belli belirsiz kabartmalı olurken, bazıları ise, tamamen harflerin, simgelerin ön planda olduğu, yoğun kabartmalı tabelalardır. Tabela çeşitlerimiz sizlerin isteği ve tasarımcılarımızın hayal ve yetenek gücüyle sınırlıdır. Birbirinden güzel, kaliteli, şık ve modern görünümlü tabela örneklerimizi görmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kabartma Tabela Fiyatları

Işıksız kabartma harf ya da simgeler kullanılarak tasarlanan, kabartmalı tabela fiyatları, çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Kullanılan ana malzemenin ve boyanın kalitesi fiyatta farklılık oluştururken, yapılacak olan tabelanın kalınlığı, boyutu ve genişliği de yine fiyata yansıyan etkenlerdir. Tabelada kullanılan desen ve resimlerde önemlidir. Örneğin; normal sıradan, sadece kabartma harf kullanılarak tasarlanan tabelanın yapımı daha kolay olduğundan maliyeti de düşüktür.

Fakat daha çok emek isteyen, farklı figürler, değişik çizimler ve uğraştırıcı, özel emek isteyen tasarımlar da yüksek maliyetlidir. Yani kısacası, kullanılan malzemenin kalitesine, tabelanın büyüklüğüne, kalınlığına ve tasarıma göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Firmamız bu konuda sizlere kaliteden ödün vermeden, en özel tabelaları, en uygun fiyata tasarlayarak hizmetinize sunmaktadır.

Kabartma Tabela Siparişleriniz İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz

Her bütçeye uygun, kaliteli, dayanıklı, ilgi çekici ve birbirinden ilginç tasarımlarımızla sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. İşletmelerinizi, binalarınızı tabelalarımızla taçlandırarak, çok farklı ve özel bir görünüm kazandırıyoruz. Her türlü soru, görüş, öneri ve siparişleriniz için, bizleri arayabilirsiniz. Çalışmalarımıza ve tasarımlarımıza ait fotoğraflar web sitemizde mevcuttur. Sadece fikir amaçlı dahi olsa firmamızı ziyaret edebilirsiniz.