2006 yılında itibaren firmamız 13 yıldır Tabela Reklam ve Dijital Baskı sektörün de faaliyet alanları ile müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Firmamız yılların getirmiş olduğu tecrübe bilgi birikim ile saygı değer müşterilerine en iyi çözümleri sunmaktadır. Açık hava tabela reklam ürünlerinde değerli müşterilerin ihtiyacına uygun kısıtlı alanlarda en etkili reklam yolunda uzman kadrosuyla çözüm odaklı çalışmaktadır.

Çoğu zaman bir ürünü diğerlerinden farklı kılan en temel özellik ambalajı olmuştur. Firmamız işletmenizin bulunduğu lokasyona en uygun , sizi rakiplerinizden ve çevrenizden farklı kılacak Işıklı TabelaIşıksız Tabela ve diğer Tabela modelleri işletmenizin kurumsal kimliğini pekiştirecek özgün tasarımları ile hizmet vermektedir.

Şunu çok iyi biliyoruz Tabela işletmeler için en önemli etken olmakla beraber onu tanıtan ve müşterilerinin aklında kalıcı hale getiren bir materyaldir.. Siz işletmenizi kurarken aynı heyecanı sizinle paylaşıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz. Tabela bir işletmenin fark edilmesini tanınmasını sağlayacak büyük bir etkendir.Tabela hakkında nasıl bir yol izleyeceğinize karar veremediğiniz de uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

SORUMLULUĞUMUZU BİLİYORUZ !
Çalıştığımız iş kolu ne olursa olsun , şartlarınız ne durumda olursa olsun başarılı bir çalışmanın ilk kreterinin disiplin ve sorumluluk anlayışı olduğuna inanıyoruz ve bu sorumluluk anlayışı ile iş akışını planlıyoruz hizmet ile ilgili gelişmelerden sizleri haberdar ediyoruz ve iş programına sadık kalmaya özen gösteriyoruz