Işıklı oyma kompozit tabela, yüksek mühendislik ürünü, modern görünümlü ve kullanımı kolay mimari unsurlardan biridir. Birçok binaya yepyeni bir görünüm kazandıran bu tabelalar hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilir. Bunun için alüminyum kompozit tercih edilmekle birlikte şık bir görünüm de sağlamaktadır. Firmamız sizlere en iyiyi sunar.

Günümüzde tabelalarda yaygın olarak kullanılan bu paneller, dayanıklılıkları ve görünümleri nedeniyle en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Paneller alüminyum malzemeden üretilmekte ve ağırlıklı olarak sac olarak satılmaktadır.

Tamamlanan tek parça resimli tabela da oldukça şıktır. Bu tabelanın işlenmesi için pleksiglas malzeme kullanılmaktadır. Bu malzeme arkadan gerekli alana yapıştırılır ve silikon ile sabitlenir. Ankastre floresan tabelalar piyasada daha yaygın olmakla birlikte LED aydınlatma sistemimiz sayesinde aydınlatma da sağlayabilmekteyiz.

Işıklı oyma kompozit tabela genel özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda oldukça dayanıklı olduklarını ve uzun süre kullanılabildiklerini söyleyebiliriz. Ayrıca birçok cephe kaplama malzemesine göre oldukça hafiftir. Yüzeyi çok pürüzsüz ve darbelere karşı dayanıklıdır. İşleme daha kolaydır. Titreşim sönümleme işlevi vardır. Aynı zamanda temizlenmesi kolaydır ve birçok renk seçeneği mevcuttur.

Işıklı Oyma Tabela

Ayırıcı işaretlerin bir başka adı da gravür işaretleridir. Işıklı oyma tabela veya H. Oyma harfler, genellikle pleksiglas, alüminyum veya paslanmaz çelikten ve uygun olan yerlerde logo veya şekillerden harflerin oyulmasıyla elde edilen harflerdir. Dekupajın altına herhangi bir renkte pleksiglas yer ve altına ışıklandırma yerleştirin. Işıklı oyma kompozit tabela estetik görünüme sahip ve yaygın olarak kullanılan bir tabela çeşididir. Özellikle geceleri fark edilir ve göze çarpar. Kompozit oyma tabelalar ışıklı tabelalar olarak da adlandırılabilir. Kompozit tabelaların oluşturulması diğerlerinden biraz daha kolaydır.  Firmamız sizlere en iyiyi birinci sınıf olanaklarda sunmayı başarır.

Çünkü bu tabela şekli tasarıma göre kompozitin oyulması, içine ışıkların yerleştirilmesi ve yarı saydam pleksiglas ile ışık yayarak oluşan fiyattan tasarruf etmek için ihtiyacınız yoksa kutu harflerdir. Gravürlü kompozit tabelalar en çok fiyattan tasarruf etmek için tercih edilmekle birlikte gösteriş açısından tabela ürünlerini başka yerde aramaya gerek yoktur. Vinil streç levhalara göre daha dayanıklıdır. Kullanım ömrü vinil tabelalara göre en az 3 kat daha uzundur.

Kompozit Oyma Işıklı Tabela

Kompozit oyma ışıklı tabela, polietilen (bir plastik türü) adı verilen bir malzemenin her iki yüzünün alüminyum levhalarla kaplanmasıyla yapılan yapı malzemeleridir. Kompozit paneller öncelikle bina dış cephe dekorasyonu ve dayanıklılık amaçlı kullanılmaktadır. Ancak son yıllarda tabela üretiminde kullanım oranı her geçen gün artmaktadır. Kompozit paneller, üreticisine bağlı olarak çok çeşitli renklerde gelir. Bu renklerden elbette en çok kullanılanlar siyah, beyaz, kırmızı, antrasit gri ve laciverttir. Düz renklere ek olarak, ahşap damarlı kompozitler en yaygın kompozitlerden biridir.

Işıklı Kompozit Oyma Tabela

Işıklı kompozit tabela; kompozit döşeme kullanılarak yapılan bir kalkan türüdür. Kutu harfler, kompozit malzemeden yapılabilir veya işaret için gerekli bilgileri içerecek şekilde oyulabilir. Genellikle ışıkla birlikte kullanılır. Ekonomik varyantlar mevcuttur. Kompozit tabela, piyasada gördüğünüz en yaygın tabeladır. Işıklı kompozit oyma tabela ürünleri için çok çeşitli boyutlar ve tam renk seçenekleri üretir. Firmamız her türlü uygun su geçirmez panel ve sürme tabela sistemleri gibi çeşitli ürünleri üretimi ile birlikte üretmektedir.

Oyma Tabela

Oyma tabela hizmetleri, birçok ticari tabela uygulamasında dayanıklılığa ve uzun süreli kullanıma öncelik verir. Bu nedenle tabela yapımında dayanıklılığı göz önünde bulunduran malzeme seçimine özen gösteriyoruz. Bu konuda kompozit tabela malzemesi dayanıklılık açısından tercih edilebilecek en iyi malzemelerden biridir.

Tabela modellerinde en çok seçilen ve değer verilen ürünlerden biri de kompozitlerdir. Kompozit olarak adlandırılan bu sistem, genellikle alüminyum gibi metal ürünlerin kullanımına dayanır ve kompozit tabelalar için çok sıklıkla alüminyum tercih edilir. Bu bağlamda, cevaplanması gereken ilk soru, kompozit tabela nedir? Kompozit tabelalar, modern bir görünümle kullanışlılık sunan, son derece teknik olarak üretilmiş ürünlerdir. Bu ürün genellikle birçok yerde mimari eleman olarak tercih edilmektedir. Bu bakımdan tabela uygulamaları için dahili veya harici kullanım tercih edilebilir.

Özellikle alüminyum kompozit yapılarda modern bir görünüm kazandırmak için kullanılır. Firmamızdan siz de en iyi hizmetleri birinci sınıf standartlarda alabilirsiniz, uzman personellerimiz eşliğinde sizlere en iyiyi sektörde sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizimle irtibata geçerek hizmetlerimizden doğrudan yararlanma olanaklarına kavuşabilirsiniz. Hizmetlerimizi sizlere A kalite işçilik standartları doğrultusunda sunmaktan mutluluk duyan bir firmayız.

Işıklı Oyma Tabela Fiyatları

Panel imalatında alüminyum malzeme kullanılır, katmanların birleştirilmesi ile tabela yapılır. Sunduğu bu yapı onu irili ufaklı tüm burçların gözdesi yapmaktadır. Aslında bu malzeme kompozit cephe giydirme işlemlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sayede istenilen pansuman ve uygulama kolaylıkla elde edilebilir. Alüminyum kompozit malzeme esaslı tabelalarda folyo damgalama yapılabilmektedir.  Işıklı oyma tabela fiyatları firmamızda oldukça uygun düzeydedir.