Tabela bir yerin kimliği olarak ifade edilebilir. Tabela bazen ışıklı olarak bazen de ışıksız olarak yapılmaktadır. Işıklandırma genel olarak ledler ile yapılmaktadır. Her türlü tabela ve reklamcılık adına çalışan firmamız uzun yıllardır alanında uzman arkadaşlarımızla sizlere bu hizmeti vermeye devam etmektedir. Işıksız tabelalar her daim gündüz işlev görmektedir. Işıksız tabela pleksi ışıksız tabela olarak da yapılmaktadır.

Işıksız Tabelalar Nerelerde Kullanılmaktadır?

Reklamcılıkta hizmet veren firmamız Işıksız tabela ile hemen hemen her yer için bu hizmeti vermektedir. Işıksız tabelalar müşterinin talebi doğrultusunda istenilen her alan için yapılabilmektedir. Çoğunlukta bu tip tabelalar gündüz mesai saatleri yapan firmaların ve ticari işletmelerin kullanmış oldukları tabelalardır.

İstanbul Işıksız Tabela

İstanbul’da reklamcılık alanında hizmet veren firmamız istenilen her türlü tabela hizmetini müşterilerimize sunmaya devam etmektedir. İstanbul ışıksız tabela olarak da hizmet almak isteyen müşterilerimize firmamız bu konuda her türlü ayrıcalık tanımaktadır.

Pleksi Işıksız Tabela

Pleksi tabelalar genel olarak saydam ve yarı cam olarak kabartmalı tabela sistemidir. Paslanmaz yapıda olan bu tabelalar oldukça fazla talep görmeye devam etmektedir. İstenilen şekilde kesilebilen bu tabelalar müşterilerimizin talebi ile ışıklı tabela ya da ışıksız tabela olarak da yapılmaktadır. Bu işlem için kaliteli bir işçilik yapan çalışanlarımız sizlerin istediği ebatta harfleri ve yazıları düzenlenmektedir. Pleksi ışıksız tabela günümüzde her kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılmakta olup oldukça talep görmektedir.

Pleksi Tabelaların Kullanım Alanları

Hem uygun fiyatlı hem de dayanıklı olması sebebi ile pleksi tabelalar günümüzde her yerde kullanılmaktadır. Ticari işletmelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında hemen hemen her yerde kullanılmaya devam eden bu reklam tabelaları oldukça işlevli olmaktadır. Pleksi tabelalar akrilik malzemelerden yapılmış olup, ışıklı veya ışıksız tabela şeklinde yerine göre kullanılmaktadır.

Işıksız Tabela Fiyat

Tabelalar genel olarak ışıklı kabartmalı kutu harf şeklinde yapılırken ışıksı tabelalar şeklinde de artık yapılmaktadır. Hazır halde bulunan bazı tabelalar da montaj yapılabilmektedir. Işıksız tabelalar reklam amacı ile yapılmaktadır. Işıksız tabela fiyat konusunda firmamız tarafından her bütçeye uygun olarak tasarım yapılmaktadır. Kullanılmış olan madene göre tabela fiyatları değişkenlik gösterirken tabeladaki işçilikte fiyatı etkileyen başka bir faktördür.

Işıksız Tabela Fiyatları

Tabelalarda en büyük özellik ve önem taşıyan konu tabelanın ne amaçla yapıldığıdır. Örneğin; bir yön tabelası ise bunun için bir ışıklandırma gerekebilir. Ancak ışıksız tabelalar gündüz kullanım için yapılacağından gündüz çalışan işletmeler ve kurumlar için yapılmaktadır. Işıksız tabela fiyatları kapsamında firmamız müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Tabela ve Reklamcılık Hizmeti Firması

Firmamız reklamcılık adına her türlü hizmeti vermeye devam etmektedir. İstanbul’da hizmet veren firmamız her araçlara da reklam giydirmesi yapmaktadır. İşletmelerin vitrinlerine, tabelalarına her türlü reklam içeren ibreler müşterinin isteği doğrultusunda yapılmaktadır. Reklam tabelaları bazen hazır olarak direkt olarak monte edilirken bazen de yapılacak olan alanda işçilik ile lazer kesim olarak yapılmaktadır. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız kaliteli olarak işçilik yapmaktadır. Müşterilerin yan tabela ya da direkt olarak standart tabela istediği şekilde yapılmaktadır. Işıklı, ışıksız, kabartmalı, pleksi ve renkler sizler tarafından belirlenmektedir.

Estetik ilk amaç güdülerek hassas tasarım ve işçilik yapılmaktadır. Tabelalar uzun vadeli olarak işlem görmesi nedeniyle son teknolojik ürünler ve cihazlar kullanılmaktadır. Sizlerde her türlü reklam ve tabelalar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Siz hayal edin biz yapalım. Reklamcılık firmamız müşterilerimiz için kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.