Yazılar

Pendik İstanbul Tabela

İşletmelerinizin kurumsal kimliğini ortaya koymanızı sağlayan tabelalar, firmanızın tarzını ve bakış açısını değiştirecektir. Büyük veya küçük işletmelerin tamamında kullanıma uyun olan tabelalar, işletmelerde tanıtım amacı ile kullanılan en önemli ürünlerden bir tanesidir. Tabelaların bu denli kullanım alanı genişliği olması ile birlikte bu sektör üzerinde birçok firmanın da doğmasına vesile olmuştur. Sektörde hizmet veren firmalar arasında yer alan Pendik İstanbul tabela firmamız, sizler için çok çeşitli tabela üretimini ve kurulumunu yapmaya devam ediyor.

İstanbul ve çevresinde vermiş olduğumuz tabela hizmetlerinde, işletmelerinize uygun farklı renk ve modellerde tabela seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca firmamız aracılığı ile kendi kişisel logolarınızdan oluşan tabelalarınızın da imalatını yaptırabilirsiniz. Tabelalar işletmenizin dış dünyaya yansıyan yüzü olduğundan, seçiminde dikkatli ve hassasiyetli davranmanız gerektiğini unutmayınız.

Tabela Nedir?

İşletmelerin reklam tanıtımını yapılmasını sağlayan tabelalar ahşap, metal ve petrol türündeki ürünlerden yapılır. Üretilen mekanizmalara işletmenize ait olan logo, harf, simge, siluetler eklenerek, tabelanın kişiselleştirilmesi sağlanır. Ayrıca Pendik İstanbul tabela firmamız aracılığı ile yapılan ürünlerinizde, renk ve ışık gibi birçok farklı türde karakteristik özellikler kazandırılır. Tabelalar işletmeniz hakkında bilgilendirici, yönlendirici ve tanımlayıcı görevlerini üstlenirler.

Pendik İstanbul Tabela firmamız profesyonel ekip kadrosu ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile birçok çeşitte tabela üretimi yapar. Firmamız bünyesinde size en uygun tabela modelini seçeceğiniz gibi kendi kişisel tabela üretiminizi de talep edebilirsiniz. Tabelalar karakteristik özellikleri ve kullanım alanlarının farklı olmasının sebebi ile değişik modellerde üretilirler. Genel anlamda ahşap tabela, çatı tabelası, eczane tabelası, inşaat tabelası, okul tabelası, ışıklı tabela, ışıksız tabela, kutu harf tabela, LED tabela ve totem tabela sıklıkla tabela kullanımı yapan mekânlardır.

Tabela Çeşitleri

Tabelalar işletmelerin reklamlarını yapmak için büyük bir önem taşıdığından seçiminde ve kullanımında hassasiyetli davranılması gereklidir. Tabelalarda çok çeşitli alternatifler bulunduğundan özellikle müşteri çekmeyi amaçlayan şirketler için tabela çeşitleri önemlidir. Tabelalar sayesinde şirketler dış dünyaya kendilerini en iyi şekilde ifade ederler. Pendik İstanbul tabela firmamız bünyesinde tüm işletmelere uygun tabela üretimi ve kurulumu yapılmaktadır. Tabela seçimleri hizmet verilen sektöre ve işletmenin hedef aldığı kesime göre değişiklik gösterir. Bu sebep ile üretilen her tabelanın kullanım amacı ve kullanım yeri farklıdır. Durumun böyle olması işletmelerin tabela seçimi yaparken dikkatli davranmaları gerektiğini, mutlaka tabela çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerektiğini gösterir.

Tabela üretimlerinde ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki farklı türde modeller üretilir. Sıklıkla tercih edilen ışıklı tabela sistemleri, dış çevreye verilen mesajda daha netlik kazandırır. Öyle ki ışıklı tabela sistemleri ile çok uzak mesafelerde dahi işletmenin var olduğunu bilmek mümkündür. Bu sebep ile işletmelerde sık kullanıma sahip olan ışıklı tabelalarda neon, LED ve florasan seçimleri de mevcuttur. Unvan ve konum belirtmekte kullanılan ışıksız tabelalar, genellikle bir şirkete ait lego ya da adres bilgilerini içerirler. Işıksız tabelalar daha çok adres yönlendirmek için kullanılırlar.

Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Tabelalar üretimlerinden kurulum aşamasına kadar birçok detayı içerirler. Belirli standartlarda yapılan tablaların üretiminde dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Tabela yapımında öncelikle kullanılan malzemelerin kalitesi ve muhafaza yeri büyük önem taşır. Uzun ömrülü kullanımlara sahip olması için tabelaların üretimi yapılacak malzemenin muhafaza edildiği yer büyük önem taşır.

Tabela üretimlerinde genellikle uzun ömürlü kullanıma uygun olmaları sebebi ile alüminyum ya da pleksiglas malzemeler tercih edilir.  Son yıllarda makineler yardımı ile üretilen tabelalarda, ortalama kullanım süresi 10 yıl olarak belirlenmiştir. Pendik İstanbul tabela firmamız birinci sınıf kalitede üretmiş olduğu tabelalar ile her an yanınızda olmaya devam ediyor. Tüm bunları yanı sıra tabelanın kurulumunda büyük sorumluluklar gerektirir. Firmamız uzman ekipleri ile tüm tabela kurulum işlemlerinizi kısa süre içerisinde çözüme ulaştırır.

Bir yanıt yazın :

* Your email address will not be published.